Skip to main content

In de Algemene Ledenvergadering van afgelopen donderdag is Titia Siertsema voor de tweede keer herbenoemd als voorzitter van NVTB. Met Titia aan het roer, kunnen we de komende jaren rekenen op een bevlogen en kundige voorzitter. De belangenbehartiging voor en met onze leden in de bouwmaterialenindustrie kunnen we zo nog verder uitbouwen en voortzetten.

Verder in deze Ledenvergadering was er ruimte voor onze leden om met onze gasten Joseph Kuling, voorzitter van de Bouw Digitaliseringsraad en Ries Bode, programme director DSGO in discussie te gaan. Zij gaven een interessante presentatie over het samen bruggen slaan: het belang van digitalisering in de bouw.

Ook namen we deze vergadering afscheid van de vicevoorzitter van het Algemeen Bestuur: Bert Jan Koekoek die namens KNB jarenlang een grote en belangrijke rol gespeeld heeft bij onze thema’s. We danken Bert Jan dan ook voor alle inspanningen die hij voor NVTB en de gehele bouwmaterialenindustrie heeft geleverd.